Yükleniyor...

Nenehatun Mahallesi'ne ATM noktası kuruldu

Nenehatun Mahallesi'ne ATM noktası kuruldu

03 Ocak 2018 Çarşamba, 11:55
Nenehatun Mahallesi'ne ATM noktası kuruldu
Nenehatun Mahallesi'ne ATM noktası kuruldu

(Fotoğraflı)

Murat Kanber
KOCAELİ (İHA) - Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda harekete geçen Darıca Belediyesi Nenehatun Mahallesi'ne ATM noktası kurdu.
Darıca Belediyesi şehrin ihtiyaç duyulan noktalarında ATM noktaları kurmaya devam ediyor. Darıca Çınaraltı Meydanı, Adnan Menderes Kültür Merkezi, Osmangazi Çamlık Parkı ve Zahit Kotku Parkı'nın ardından Nenehatun Mahallesi'ne de ATM noktası kuruldu. Darıca Nenehatun Mahalle Muhtarı Mustafa Güzelbaba'yı makamında ziyaret eden Başkan Karabacak, mahallede devam eden çalışmalarla ilgili Muhtar Güzelbaba ile fikir alışverişinde bulundu.
Mahalle halkının talepleri doğrultusunda faaliyete geçirdikleri ATM Noktası için bir bankayla anlaştıklarını, diğer bankalarla da görüşmelerini sürdürdüklerini ifade eden Başka Karabacak, "Daha önce yine mahalle halkımızın istekleri doğrultusunda muhtarlık binamızın yanında PTT Şubesi yapmıştık. Şimdi de özellikle vatandaşlarımızın maaşlarını oturdukları mahalleden çekmelerine olanak sağlamak ve diğer bankacılık işlemlerini yapmalarına imkan sağlamak adına ATM Noktası oluşturduk. Talebe göre ATM Noktalarının sayısını artırabiliriz. Mahalle halkımıza hayırlı olsun" dedi.