Yükleniyor...

Misyon - Vizyon

VİZYONUMUZ
Türkiye’nin bankacılık ve şube dışı offside Atm hizmetinde çözüm ortağı olarak hizmet anlayışına getirdiğimiz yenilikçi bakış açımızla fark yaratmaya devam ediyor olacağız.
MİSYONUMUZ
Kent estetiğine uyumlu, tüm banka Atm’lerini kolay ve uygun fiziksel,görme engelliler için özel Platformlarla  kurumsal-sistematik-proje bazında çalışmalar yapmak…

Kurumsal Değerlerimiz

İşbirliği Kazanımlarımızı ortaklarımız, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve toplumla paylaşarak büyümeyi amaçlıyoruz. İşbirliklerimizle uzun süreli güçlü ilişkiler geliştirmeyi, çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerinin gelişimini sağlamayı, kurumumuzun, bankacılık hizmetine ve bankacılık sektörünün gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.
Odaklanma Başarılı olacağına inandığımız fikir ve projelere sosyal hizmet sağlıyor, toplumsal değerlere ve müşterilerimize pozitif katkıda bulunuyoruz.
Samimiyet Müşterilerimizin kendilerini güler yüzlü hizmet anlayışımızla özel hissetmelerini, onları memnun edecek ve yarar sağlayacak ürün ve hizmetler geliştirmeyi hedefliyoruz.
Güvenilirlik Kaynaklarımızı bankacılık hizmetine, prensiplerine, sosyal yaşam çevresine, engelliler, özürlüler ve yaşlılar ilkesine bağlı kalarak, en yüksek standartlarda yönetmeyi ve ekonomiye kazandırmayı amaçlıyoruz.
Sosyal Sorumluluk Faaliyetlerimizi sürdürürken aynı zamanda toplumun yaşam kalitesini iyileştirmek amacıyla ekonomik gelişmeye destek veriyor, çalışmalarımızda çevreye karşı saygılı politikalar izliyor, sosyal ve kültürel projelere destek oluyoruz.